Prohlídka Baby-friendly Bike-friendly Free wifi Dotazník spokojenosti Přihlásit k newsletteru Lípa Resort - Facebook Sdílet na Twitteru Sdílet na Google Plus
Online rezervace
Přepínač jazyků Čeština
English Deutsch Polski русский

Restaurace

Penzion Lípa disponuje vlastní nově zařízenou restaurací s pohodlným posezením v klidném prostředí v centru města Krásné Lípy. Historické prvky jako dvojitá okna, stropní klenba či zdi spolu s profesionálním nasvícením celé místnosti jen umocňují příjemný pocit z tohoto prostoru a památkového rázu budovy.

 

Máte rádi domácí kuchyni? A co tak čerstvé rohlíky z místní pekárny nebo jste snad dostali chuť na nefalšovaný domácí moučník? V naší restauraci Vám dopřejeme vše k tomu, abyste pocítili tu pravou dovolenkovou nebo domácí pohodu. 

 

Neodmyslitelným doplňkem k moučníku, desertu či zákusku patří pravá 100% arabica káva, která harmonicky doplní a uzavře pocity moučníkem navozené. Kávy různých druhů jako např. espresso, latte macchiato nebo ledová káva jsou rychle a kvalitně připravované profesionálním přístrojem renomované značky Brasilia. Dopřejte si pocit jedinečné vůně, pěny a chutě a nechte se svést kávovým pokušením! 
 

Pro ty, jimž je pěnivý mok alias pivo neodmyslitelným doplňkem a nejlepším přítelem v podobě nápoje počas trávení své dovolené nebo při posezení s přáteli, máme připravená  piva: Pilsner Urquell, Gambrinus a nealkoholické pivo Birell. 
 

Z nealkoholických nápojů Vám nabídneme běžnou šíři sortimentu od džusů přes minerální vodu, až k čajům, není zapomenuto ani na oblíbenou českou Kofolu apod. 
 

Moderní kuchyně v kompletně nerezovém provedení je plně vybavená nejmodernějšími přístroji, které dokáží rychle a kvalitně uspokojit stejně dobře požadavky jednoho zákazníka jako i celé společnosti lidí. Jsme připraveni plnit Vaše přání!