Prohlídka Baby-friendly Bike-friendly Free wifi Dotazník spokojenosti Přihlásit k newsletteru Lípa Resort - Facebook Sdílet na Twitteru Sdílet na Google Plus
Online rezervace
Přepínač jazyků Čeština
English Deutsch Polski русский

Ubytování

Radost a nadšení. Slova, na kterých jsme to všechno postavili. Chceme je sdílet a všechno je právě pro Vás, pro Vaši radost. Podělíme se s Vámi o jeden z nejkrásnějších lidských pocitů. Radost je to, co nás motivuje. Radost je pro nás přivítat Vás u nás znovu a znovu. A znovu.

Kdybyste si měli položit otázky, jak a kde chcete strávit svůj volný čas, svoji dovolenou, čas, který je prvořadě určený pro Váš odpočinek? Kde tedy? S kým a proč?

Vaše odpověď by mohla znít: Tam, kde mám pocit radosti, života, blízkosti, sounáležitosti s přírodou, s místem, kde se právě nacházím, tam, kde se cítím být propojen s místní kulturou. A když odtud odjíždím, tak vlastně nejsem ani moc smutný, protože vím, že budu vřele přivítán s otevřenou a pohostinnou náručí, kdykoliv se vrátím zpět. A Vy se, věřím, budete chtít vracet zpět. Tam, odkud si při odjezdu odvážíte kousek toho místa s sebou domů.

Uloupili jste si do svého srdce kousek té radosti, která prozáří realitu všedních dnů. Radost, kterou máte schovanou hluboko v sobě, a ačkoli byste se chtěli o ten pocit podělit, je to něco neuchopitelného, nesdělitelného, nevyslovitelného. Něco, co ve Vás je a co se hned probudí k životu, jakmile se rozhodnete vydat se na ta místa zpátky.

Vystoupíte z auta, nadechnete se, rozhlédnete se a těšíte se, jak Vás přivítáme na místě, kde je realita vibrujícího města vzdálená a kde je velmi jednoduché zapomenout na celý okolní svět. Kde jsou přednosti krajiny, místní kultury a genius loci v bezpečí a tichém souznění.

Vyrazit do Krásné Lípy je jedinečné, protože patří k jedněm z člověkem nejméně probádaných destinací v České republice. Jako je Švýcarsko nenapodobitelně viděno skrze sýr, čokoládu, hodinky či banky, je České Švýcarsko stejně nenapodobitelné a Krásná Lípa je „Svatým Mořicem”, kde člověk může v klidu a svobodně strávit čas „ztracen” přímo v srdci panenské přírody.